Zakład Doświadczalny zatrudni Zootechnika

Zootechnik

Miejsce pracy: powiat bielski i cieszyński

Prosimy kandydatki i kandydatów o dokładne zaznajomienie się z ofertą i w przypadku spełnienia  oczekiwań w niej zawartych oczekujemy na CV. Dziękujemy!

Opis stanowiska:

- kierowanie hodowlą bydła mlecznego, chowem trzody chlewnej i nadzorowanie chowu owiec,

- ścisła współpraca z lekarzem weterynarii,

- ścisła współpraca z Agronomem w zakresie zapewnienia bazy paszowej dla zwierząt,

- elementy marketingu, sprzedaży,

- prowadzenie dokumentacji wynikającej z powierzonych obowiązków.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne,

- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników oraz umiejętności organizacyjne,

- udokumentowane doświadczenie w pracy zootechnika - minimum 3-letnie,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (Word, Excel),

- komunikatywność.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat w prestiżowej jednostce badawczej z możliwością rozwoju naukowego,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

- możliwość zamieszkania na terenie gospodarstwa w okolicach Cieszyna,

- profesjonale wprowadzenie na stanowisko,

- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Więcej w tej kategorii: « OFERTA HANDLOWA – Sum afrykański